´╗┐ Pl├ínujeme v mikroregionu Polab├ş

Pl├ínujeme v mikroregionu Polab├ş

Lys├í nad LabemCpKP st┼Öedn├ş ─îechy od ledna 2018 realizuje projekt s n├ízvem ÔÇ×Pl├ínujeme v Mikroregionu Polab├ş", kter├Ż je financov├ín z EU prost┼Öednictv├şm Opera─Źn├şho programu Zam─Ťstnanost. Projekt bude realizov├ín po dobu dvou let a to od ledna 2018 do prosince 2019. M─Ťsto Lys├í nad Labem vystupuje v projektu jako partner bez finan─Źn├şho p┼Ö├şsp─Ťvku.

Jedn├í se o ├║zem├ş, kde proces pl├ínov├ín├ş v pln├ęm rozsahu nebyl realizov├ín, proto je c├şlem projektu nastartovat efektivn├ş a udr┼żiteln├Ż proces komunitn├şho pl├ínov├ín├ş rozvoje soci├íln├şch a n├ívazn├Żch slu┼żeb v r├ímci cel├ęho ├║zem├ş Mikroregionu Polab├ş, vych├ízej├şc├ş z pot┼Öeb ob─Źan┼» a mo┼żnost├ş ├║zem├ş.

 

C├şle bude dosa┼żeno prost┼Öednictv├şm realizace aktivit:

  • Zpracov├ín├ş analytick├Żch podklad┼»
  • Podpora spolupr├íce v ├║zem├ş mikroregionu
  • Zpracov├ín├ş Komunitn├şho pl├ínu a ak─Źn├şch pl├ín┼»
  • Zpracov├ín├ş informa─Źn├şch materi├íl┼» pro c├şlov├ę skupiny projektu
  • Zpracov├ín├ş n├ívrhu krit├ęri├ş pro financov├ín├ş slu┼żeb

V r├ímci projektu bude vytvo┼Öen ÔÇ×Komunitn├ş pl├ín soci├íln├şch a n├ívazn├Żch slu┼żeb Mikroregionu Polab├ş na obdob├ş 2020 ÔÇô 2024" a Ak─Źn├ş pl├íny na roky 2019 a 2020. D├íle vznikne Katalog poskytovatel┼» soci├íln├şch a n├ívazn├Żch slu┼żeb v ti┼ít─Ťn├ę a elektronick├ę podob─Ť a let├íky informuj├şc├ş o mo┼żn├ę pomoci ve 4 ┼żivotn├şch situac├şch pro osoby ohro┼żen├ę soci├íln├şm vylou─Źen├şm a soci├íln─Ť vylou─Źen├ę.

Kontaktn├ş osoba: Petra Dobi├í┼íov├í, Tato e-mailov├í adresa je chr├ín─Ťna p┼Öed spamboty. Pro jej├ş zobrazen├ş mus├şte m├şt povolen Javascript.

Projekt ─Ź. CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006547

Logo OPZ barevn├ę

CpKP st┼Öedn├ş ─îechy podpo┼Öili