Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb města Beroun a spádového území 2019 – 2023

BerounCpKP střední Čechy od prosince 2017 realizuje projekt s názvem „Střednědobý plán rozvoje sociálních služeb města Beroun a spádového území 2019 – 2023", který je financován z EU prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost. Projekt bude realizován po dobu dvou let a to od prosince 2017 do listopadu 2019. Město Beroun vystupuje v projektu jako partner bez finančního příspěvku.

Cílem projektu je aktualizace procesu plánování dostupnosti sociálních služeb na území města Berouna a jeho rozšíření do spádových obcí v rámci území ORP. Realizace projektu směřuje k zajištění dostupnosti a vytvoření popisu optimální sítě sociálních služeb, která zvýší kvalitu života lidí nacházejících se v nepříznivé sociální situaci.

Cíle bude dosaženo prostřednictvím realizace aktivit:

  • Zpracování analytických podkladů
  • Podpora spolupráce v celém území obce s rozšířenou působností
  • Vyhodnocení současného platného komunitního plánu a zpracování aktuálního plánu a navazujících akčních plánů
  • Zpracování informačních materiálů pro cílové skupiny projektu
  • Realizace vzdělávání účastníků procesu plánování

V rámci projektu bude vytvořen Střednědobý plán rozvoje a udržitelnosti sociálních služeb Beroun a spádové oblasti na období 2019 - 2023 a Akční plány na roky 2019 a 2020. Dále vznikne Katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb v tištěné a elektronické podobě a 4 druhy letáků informujících o možnostech a způsobech poskytování pomoci na území ORP pro osoby ohrožené sociálním vyloučením a sociálně vyloučené.

Kontaktní osoba: Monika Ljubková, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Projekt č. CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006548

Logo OPZ barevné

CpKP střední Čechy podpořili