Zvyšte si bezplatně své odborné kompetence na akreditovaném semináři

Centrum pro komunitní práci východní Morava pořádá v měsících září a říjen 2013 akreditovaný vzdělávací seminář pro vedoucí pracovníky pracující v sociální oblasti na území přerovského regionu. Seminář je realizován v rámci mezinárodního projektu „Mezinárodním partnerstvím k inovaci rozvoje sociálních služeb prostřednictvím zapojení nezaměstnaných“.

Seminář, akreditovaný Ministerstvem práce a sociálních věcí, je rozdělen do 8 tematických bloků, které povedou kvalifikovaní lektoři v konferenčních prostorách Hotelu Na Jižní v Přerově. V jednotlivých blocích semináře zazní například tyto témata: základy vedení a motivace zaměstnanců, základní pravidla pro dobré vedení a řízení, pravidla time managementu, techniky pro zvládání stresové zátěže, inspekce kvality v sociálních službách, metody hodnocení kvality a standardy kvality sociálních služeb. Seminář bude zakončen závěrečným testem, po jehož absolvování obdrží každý účastník osvědčení o absolvování tohoto vzdělávacího semináře s celostátní platností.

Po ukončení kurzu bude pro jeho účastníky zajištěna bezplatná 2-denní exkurze na Slovensko za partnerem projektu Partnerstvo sociálnej inklúzie subregiónu Šariš. Absolventi kurzu během exkurze navštíví organizace a zařízení poskytující sociální služby na východním Slovensku, kde mohou získat nové informace a zkušenosti, které budou moci dále využít ve své profesi.

Seminář je realizován v rámci mezinárodního projektu „Mezinárodním partnerstvím k inovaci rozvoje sociálních služeb prostřednictvím zapojení nezaměstnaných“, reg.č. CZ.1.04/5.1.01/77.00241. Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Bližší informace o seminářích vám ráda poskytne koordinátorka projektu Petra Šatánková na tel. čísle 777 793 716 nebo emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Informace lze také najít na webových stránkách projektu: www.socialniportal.com/akreditovany-seminar.

 b_524_56_16777215_00_images_publicita2.jpg 

Projekt: „Mezinárodním partnerstvím k inovaci rozvoje sociálních služeb prostřednictvím zapojení nezaměstnaných“, reg. č. CZ.1.04/5.1.01/77.00241.

Tento projekt je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu

Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

 

CpKP východní Morava podpořili

Další aktivity CpKP východní Morava